Szamba betonowe Blachownia

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne jest stosowanie nowoczesnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji szamb wykorzystujemy surowce od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o stosowanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to najważniejszy element świadczący o jakości produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Blachownia

Szambo betonowe Blachownia

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Taki zbiornik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania kwiatów w czasie upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie kostki lub samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.