Szamba betonowe Cieszyn

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne jest stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących długie korzystanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję szamb, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były solidne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy element świadczący o jakości wyrobu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego trzeba dołożyć również koszty asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Cieszyn

Szambo betonowe Cieszyn

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to dobra decyzja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Można zlecić u nas także szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do nawadniania roślin podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, na przykład czyszczenie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.