Szamba betonowe Czechowice-Dziedzice

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy swoją flotę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z pracami wykopania zbiornika w ekspresowym czasie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, więc chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Czechowice-Dziedzice

Producent szamb ceny Czechowice-Dziedzice

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część ścieków można filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją ścisłe zasady ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.