Szamba betonowe Czeladź

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym ważne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie zbiorników, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników wykorzystujemy surowce od najlepszych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy element świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do jakiego należy doliczyć jeszcze cenę asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Czeladź

Szambo betonowe Czeladź

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej trwałości. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować elementy stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Dobry zbiornik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania warzyw podczas upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie podjaszdu albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.