Szamba betonowe Imielin

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne będzie wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy materiały od najlepszych dostawców. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy element świadczący o jakości produktu. Beton to od lat stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego należy doliczyć jeszcze koszty asenizacji. Standardowo wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najlepszych szamb!

Szamba betonowe Imielin

Szambo betonowe Imielin

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was także zbiorniki o niezwykłych pojemnościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to dobra inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy prefabrykaty, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w gruncie. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania dołu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie kostki lub samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.