Szamba betonowe Kalety

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb oferujemy budowę szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy materiały od certyfikowanych producentów. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy element świadczący o jakości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do którego należy dołożyć jeszcze koszty eksploatacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Kalety

Szambo betonowe Kalety

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla was również prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, specjalnie dopasowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ szamba będzie odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w ziemi. Możesz zlecić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż plastikowe. Dobry zbiornik pomoże pozyskać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów w czasie upałów. Deszczówka doskonale nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład czyszczenie podjaszdu albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.