Szamba betonowe Kłobuck

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę i montażem. Posiadamy własną flotę, toteż realizacja usług montażowych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego też naszym klientom polecamy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Kłobuck

Producent szamb ceny Kłobuck

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba więc kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne przepisy ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.