Szamba betonowe Koniecpol

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale również transportowaniem, robieniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy własną flotę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego też swoim klientom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Koniecpol

Producent szamb ceny Koniecpol

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony prefabrykat na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie biologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia zaświadczające jakość naszych wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.