Szamba betonowe Koziegłowy

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy tworzenie szamb, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były solidne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to główny czynnik świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego trzeba doliczyć również koszty asenizacji. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i wymagają częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Koziegłowy

Szambo betonowe Koziegłowy

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla was także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to dobra decyzja. Najlepszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Można zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Dobry zbiornik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania roślin w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, takich jak mycie podjaszdu lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.