Szamba betonowe Krzanowice

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy swoją koparkę, toteż realizacja usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Krzanowice

Producent szamb ceny Krzanowice

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest karalne karą pieniężną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze odległości będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe reguły ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.