Szamba betonowe Krzepice

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę i montażem. Posiadamy swoją koparkę, toteż realizacja usług montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc chętnie doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Krzepice

Producent szamb ceny Krzepice

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.