Szamba betonowe Kuźnia Raciborska

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również transportowaniem, robieniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego realizacja prac montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która upora się z usługami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy pełne prace związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z nowego zbiornika, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Kuźnia Raciborska

Producent szamb ceny Kuźnia Raciborska

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy zawieźć wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w sprawie ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.