Szamba betonowe Łaziska Górne

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, robieniem dołów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, toteż realizacja usług montażowych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, gdyż to oszczędność czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Łaziska Górne

Producent szamb ceny Łaziska Górne

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków daje się oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.