Szamba betonowe Łazy

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne będzie stosowanie nowoczesnych technologii gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie szamb, które spełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy szamb stosujemy produkty od najlepszych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny element mówiący o jakości wyrobu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba doliczyć również cenę asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na opróżnianie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Łazy

Szambo betonowe Łazy

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja szamba to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są przygotowane do natychmiastowego wkopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą aniżeli plastikowe. Dobry pojemnik pomoże pozyskać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.