Szamba betonowe Lędziny

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo oraz montażem. Posiadamy własną flotę, toteż realizacja prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy pełne usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Lędziny

Producent szamb ceny Lędziny

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Trzeba więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe odległości będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.