Szamba betonowe Lubliniec

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Mamy swoją koparkę, dlatego wykonanie usług instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z budową szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, więc chętnie doradzamy w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Lubliniec

Producent szamb ceny Lubliniec

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków daje się filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.