Szamba betonowe Myszków

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, ale również dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo oraz montażem. Mamy swoją koparkę, toteż realizacja prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która upora się z pracami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Myszków

Producent szamb ceny Myszków

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część ścieków daje się oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem kupić taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Możemy dotransportować zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość naszych wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.