Szamba betonowe Ogrodzieniec

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo i montażem. Mamy własną koparkę, dlatego realizacja prac montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z pracami montażu zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim klientom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Ogrodzieniec

Producent szamb ceny Ogrodzieniec

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości można filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy więc wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy zawieźć wybrany zbiornik na teren klienta na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, który rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne reguły ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią służyć wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość swoich produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.