Szamba betonowe Orzesze

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym istotne będzie wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które spełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy surowce od certyfikowanych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy element mówiący o jakości produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego należy dołożyć również koszty eksploatacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Orzesze

Szambo betonowe Orzesze

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z szamba i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ zbiornika będzie odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych monterów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Dobry pojemnik pozwoli pozyskać darmową wodę z deszczu i używać ją do podlewania kwiatów w czasie suszy. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie chodnika albo auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.