Szamba betonowe Poręba

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz montażem. Mamy swoją koparkę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z pracami wykopania szamba w ekspresowym tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Poręba

Producent szamb ceny Poręba

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować zamówiony prefabrykat na działkę klienta na każdą odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich wytwarza.