Szamba betonowe Pszczyna

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale również dowożeniem, robieniem dołów pod szambo oraz instalacją. Mamy swoją koparkę, toteż realizacja prac instalacyjnych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy pełne prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Pszczyna

Producent szamb ceny Pszczyna

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości można filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Większe odległości mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem usługi. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie wydostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe zasady ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy okazji są trwałe i mogą służyć wiele dekad. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i mamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią pojemność szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.