Szamba betonowe Pszów

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz instalacją. Mamy własną flotę, toteż realizacja usług instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, szczególnie gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w kwestii kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Pszów

Producent szamb ceny Pszów

Nasze ceny zależne są od wielkości zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że odprowadzanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do budowy zbiorników i mamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać właściwą wielkość zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.