Szamba betonowe Pyskowice

Realizacja domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy szamb stosujemy surowce od najlepszych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i wodoszczelne. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik świadczący o jakości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba doliczyć również cenę eksploatacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Pyskowice

Szambo betonowe Pyskowice

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla Ciebie także zbiorniki o niezwykłych wielkościach, najlepiej dopasowanych do wymagań Twojej działki oraz ilości domowników, którzy będą używali wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to prawidłowa decyzja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki typ szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w ziemi. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Woda doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie kostki lub auta. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.