Szamba betonowe Radlin

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, robieniem dołów pod szambo oraz instalacją. Mamy swoją koparkę, dlatego wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego też swoim odbiorcom proponujemy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Radlin

Producent szamb ceny Radlin

Nasze ceny zależne są od pojemności zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na pole jest zagrożone grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Możemy zawieźć wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i dowiedz się, który typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej zamawiany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który doradzi, jak kupić odpowiednią pojemność szamba zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.