Szamba betonowe Radzionków

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań zapewniających długie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy surowce od sprawdzonych dostawców. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny element mówiący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna stosowany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego należy doliczyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Radzionków

Szambo betonowe Radzionków

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie także zbiorniki o niestandardowych wymiarach, specjalnie dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to korzystna inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika będzie najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pozwoli czerpać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak mycie chodnika albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.