Szamba betonowe Rydułtowy

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym ważne jest stosowanie nowoczesnych technologii zapewniających bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy tworzenie szamb, które spełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy surowce od sprawdzonych producentów. Dbamy o wykorzystanie zaawansowanych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe okazały się trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny czynnik świadczący o wytrzymałości produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego trzeba doliczyć jeszcze koszty opróżniania. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Rydułtowy

Szambo betonowe Rydułtowy

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie również prefabrykaty o niestandardowych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym wyborem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który z przyjemnością doradzi, jaki typ zbiornika jest odpowiedni dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy elementy, które są przygotowane do bezpośredniego zakopania w gruncie. Możesz zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów podłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Taki pojemnik pomoże pozyskać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do podlewania kwiatów podczas upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie kostki albo samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.