Szamba betonowe Siewierz

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, toteż wykonanie prac instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta znalezienie sprawnej firmy, która upora się z usługami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Siewierz

Producent szamb ceny Siewierz

Nasze ceny zależne są od rozmiaru szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, gęsty beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie biologiczne, dlatego istnieją ścisłe przepisy ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.