Szamba betonowe Skoczów

Zbiorniki na szambo to zasadnicza domena naszej firmy. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także transportowaniem, robieniem dołów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego wykonanie prac montażowych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej firmy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego chętnie doradzamy w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Skoczów

Producent szamb ceny Skoczów

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, ponieważ część ścieków można oczyszczać i wylewać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma możliwości legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne grzywną. Należy więc kupić taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do budowy zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.