Szamba betonowe Sławków

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne jest stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy materiały od najlepszych producentów. Dbamy o stosowanie zaawansowanych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były trwałe i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy element świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od dawna stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego trzeba dołożyć również koszty asenizacji. Zazwyczaj instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o identycznej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Sławków

Szambo betonowe Sławków

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że budowa szamba to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować elementy stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do gruntu. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym przedstawicielem, który z przyjemnością doradzi, jaki rodzaj zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są przygotowane do natychmiastowego zakopania w ziemi. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Dobry zbiornik pomoże pozyskać za darmo wodę z opadów i używać ją do nawadniania roślin w czasie suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak czyszczenie podjaszdu albo auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Waszych potrzeb.