Szamba betonowe Sośnicowice

Realizacja domu to skomplikowane wyzwanie, w którym istotne jest stosowanie innowacyjnych technologii gwarantujących bezawaryjne korzystanie. Jako producent szamb realizujemy budowę szamb, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy materiały od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to główny czynnik świadczący o jakości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego trzeba dołożyć jeszcze cenę eksploatacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Sośnicowice

Szambo betonowe Sośnicowice

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niestandardowych wymiarach, specjalnie dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom oczyszczać części stałe z nieczystości i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skontaktuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ szamba będzie najlepszy dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Możesz zamówić u nas także szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później ekipa doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością wyższą niż z tworzywa. Taki zbiornik pomoże pozyskać darmową wodę z opadów i używać ją do nawadniania kwiatów w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się także do prac przydomowych, takich jak czyszczenie chodnika lub auta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Waszych potrzeb.