Szamba betonowe Strumień

Realizacja domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących wieloletnie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję zbiorników, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy szamb stosujemy produkty od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i wodoszczelne. Ich solidna struktura to najważniejszy element świadczący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego należy doliczyć również cenę asenizacji. Standardowo instaluje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Strumień

Szambo betonowe Strumień

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla Ciebie także zbiorniki o niezwykłych wielkościach, najlepiej dostosowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i upewnij się, że realizacja zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom filtrować części stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla wymagań Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy elementy, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Polecamy zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych instalatorów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością wyższą niż plastikowe. Dobry pojemnik pozwoli czerpać za darmo wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Woda świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie chodnika lub samochodu. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i konsultacji z pracownikiem, który doradzi, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Twoich potrzeb.