Szamba betonowe Szczekociny

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Trudnimy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, dlatego wykonanie prac montażowych w dalekim regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy klient wybierze prace kompleksowe, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie zatrudnienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy kompleksowe prace związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Szczekociny

Producent szamb ceny Szczekociny

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i wylewać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie gdy nie ma sposobności legalnego wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Należy więc kupić taki typ szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie dotransportować wybrany zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Pomagamy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, toteż istnieją ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią pojemność zbiornika zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.