Szamba betonowe Szczyrk

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Zajmujemy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, toteż realizacja prac montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze usługi, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompleksowe, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami wykopania szamba w krótkim tempie. Dlatego też naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to oszczędność energii oraz pieniędzy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Szczyrk

Producent szamb ceny Szczyrk

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie wylewanie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na teren klienta na każdą odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany typ. Specjalny, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i mogą służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.