Szamba betonowe Toszek

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz instalacją. Posiadamy własną flotę, toteż realizacja usług instalacyjnych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje usługi, zwłaszcza gdy inwestor wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego też naszym odbiorcom polecamy kompleksowe prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Toszek

Producent szamb ceny Toszek

Nasze ceny zależne są od rozmiaru zbiornika oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można oczyszczać i przesączać wprost do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone grzywną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć wybrany prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym poradnictwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, który rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. nie ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne narzędzia do produkcji prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak kupić właściwą wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i potencjalnej objętości ścieków, którą każdy z nich produkuje.