Szamba betonowe Ustroń

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, lecz również dowożeniem, wykonywaniem dołów pod komorę oraz montażem. Posiadamy swoją flotę, toteż realizacja usług montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient zamówi prace kompletne, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej firmy, która poradzi sobie z usługami montażu szamba w krótkim tempie. Dlatego też naszym klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem zbiornika bezodpływowego, gdyż to oszczędność energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z nowego szamba, więc chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Ustroń

Producent szamb ceny Ustroń

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania szamba dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy dotransportować zamówiony prefabrykat na teren klienta na dowolną odległość. Dalsze trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Specjalny, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dekad. Stosujemy innowacyjne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne certyfikaty potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który doradzi, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika zależnie od liczby domowników i potencjalnej ilości nieczystości, jaką każdy z nich produkuje.