Szamba betonowe Wilamowice

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale także dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo oraz instalacją. Posiadamy własną koparkę, toteż realizacja prac instalacyjnych w dalekim regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z usługami wykopania zbiornika w krótkim tempie. Dlatego właśnie naszym klientom proponujemy pełne usługi związane z budową zbiornika bezodpływowego, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, dlatego z przyjemnością udzielamy rad w zakresie kupna właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Wilamowice

Producent szamb ceny Wilamowice

Nasze ceny uzależnione są od rozmiaru zbiornika i jego typu. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej zaawansowane – dają opcję rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma możliwości legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na podwórko jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to potencjalne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze szamba budowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ekologii, a przy tym są wytrzymałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i mamy specjalne certyfikaty zaświadczające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić właściwą wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i potencjalnej objętości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.