Szamba betonowe Wisła

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, ale także dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo i montażem. Mamy swoją koparkę, toteż wykonanie usług instalacyjnych w odległym rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, szczególnie gdy klient wybierze usługi kompletne, czyli szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie sprawnej ekipy, która upora się z pracami wykopania szamba w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim klientom proponujemy kompleksowe prace związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w zakresie kupna właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Wisła

Producent szamb ceny Wisła

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się oczyszczać i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Należy pamiętać, że odprowadzanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy zatem wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób zgodny z prawem oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na dowolną odległość. Dalsze odległości mogą jednak łączyć się z większym kosztem pracy. Pomagamy w profesjonalnym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, który typ zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne ogromne zanieczyszczenie toksykologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne technologie do produkcji zbiorników i mamy odpowiednie zaświadczenia zaświadczające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba w zależności od liczby domowników i uśrednionej ilości ścieków, którą każdy z nich produkuje.