Szamba betonowe Wojkowice

Realizacja domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne będzie wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb realizujemy produkcję zbiorników, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy materiały od sprawdzonych dostawców. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich zwarta budowa to główny czynnik mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy koszt, do którego trzeba doliczyć jeszcze cenę asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o pojemności pozwalającym na opróżnianie ścieków raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego wylewania niż dwukomorowe o identycznej łącznej pojemności. Zobacz naszą ofertę najlepszych szamb!

Szamba betonowe Wojkowice

Szambo betonowe Wojkowice

Nasze zbiorniki betonowe to pewność atrakcyjnej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością wykonamy dla was również prefabrykaty o niezwykłych wymiarach, specjalnie dostosowanych do potrzeb konkretnej posesji oraz ilości mieszkańców, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to korzystna inwestycja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To duże pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z nieczystości i przepuszczać czystą wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie wiesz, jakie szambo betonowe wybrać, skontaktuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do bezpośredniego zakopania w ziemi. Można zlecić u nas także szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością lepszą niż plastikowe. Dobry zbiornik pomoże pozyskać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw w czasie upałów. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak mycie podjaszdu lub auta. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo jest odpowiedni dla Twoich potrzeb.