Szamba betonowe Żarki

Zbiorniki na szambo to główna domena naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, lecz także dowożeniem, wykonywaniem dołów pod szambo i montażem. Posiadamy swoją koparkę, dlatego wykonanie usług montażowych w odległym regionie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która poradzi sobie z pracami montażu szamba w ekspresowym czasie. Dlatego właśnie naszym klientom polecamy kompleksowe usługi związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Posiadamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, dlatego chętnie udzielamy rad w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba.

Szamba betonowe Żarki

Producent szamb ceny Żarki

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba i jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają opcję rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości można filtrować i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Należy więc wybrać taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na teren odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, wodoodporny beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza ściankę szamba i nie zanieczyszczają wód podziemnych. Ścieki to prawdopodobne duże zanieczyszczenie toksykologiczne, dlatego istnieją ścisłe zasady ich montowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i mamy odpowiednie certyfikaty zaświadczające jakość swoich produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem, który podpowie, jak kupić właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.