Szamba betonowe Żywiec

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich produkcją, lecz także transportowaniem, wykonywaniem dołów pod komorę i instalacją. Posiadamy swoją koparkę, dlatego wykonanie usług montażowych w odległym rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak ważne jest dla klienta zatrudnienie szybkiej firmy, która upora się z pracami montażu szamba w ekspresowym tempie. Dlatego też naszym klientom proponujemy kompleksowe prace związane z budową szamba, gdyż to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Mamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi klienci byli stuprocentowo zadowoleni z wybudowanego szamba, więc chętnie udzielamy rad w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Żywiec

Producent szamb ceny Żywiec

Nasze ceny uzależnione są od pojemności szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości można filtrować i wylewać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, zwłaszcza kiedy nie ma sposobności zgodnego z prawem wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne karą pieniężną. Należy zatem kupić taki typ szamba, który umożliwi niezbyt częste wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Jesteśmy w stanie zawieźć zamówiony zbiornik na działkę klienta na dowolną odległość. Większe trasy będą jednak łączyć się z większym kosztem usługi. Wspieramy w profesjonalnym poradnictwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Odpowiedni, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza komorę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to potencjalne ogromne zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ochrony środowiska, a przy tym są trwałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Stosujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy odpowiednie zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem, który podpowie, jak kupić odpowiednią wielkość zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości ścieków, jaką każdy z nich wytwarza.