Szamba betonowe Bodzentyn

Budowa domu to zaawansowane wyzwanie, w którym niezbędne jest wykorzystanie innowacyjnych technologii zapewniających długie użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę szamb, które wypełniają wszelkie normy wymagane przepisami. Do budowy szamb wykorzystujemy produkty od najlepszych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technik wytwarzania, aby nasze szamba betonowe były mocne i wodoszczelne. Ich solidna budowa to główny czynnik świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do którego należy doliczyć jeszcze koszty asenizacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na wylewanie nieczystości raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania niż dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Bodzentyn

Szambo betonowe Bodzentyn

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o różnych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was także zbiorniki o niestandardowych wielkościach, specjalnie dostosowanych do wymagań Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja zbiornika to dobra inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki drobnoustrojom filtrować cząstki stałe z nieczystości i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeśli nie wiesz, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym reprezentantem, który chętnie doradzi, jaki typ szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Później ekipa wykwalifikowanych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą niż z tworzywa. Taki pojemnik pomoże pozyskać darmową wodę z deszczu i wykorzystywać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Woda świetnie nadaje się również do prac przydomowych, takich jak czyszczenie kostki albo samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i konsultacji z przedstawicielem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb.