Szamba betonowe Busko-Zdrój

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym ważne będzie stosowanie innowacyjnych technologii zapewniających wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy produkcję szamb, które wypełniają wszelkie normy określone przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy produkty od certyfikowanych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to główny czynnik mówiący o jakości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą funkcjonować aż kilkaset lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do jakiego należy doliczyć jeszcze koszty eksploatacji. Zazwyczaj wykonuje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości pozwalającym na opróżnianie szamba raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną konstrukcję i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Zobacz naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Busko-Zdrój

Szambo betonowe Busko-Zdrój

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz najwyższej trwałości. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla was także zbiorniki o niezwykłych pojemnościach, specjalnie dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa zbiornika to prawidłowa decyzja. Najlepszym wyborem są szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pomagają dzięki bakteriom filtrować cząstki stałe z szamba i przepuszczać czystą wodę prosto do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który chętnie podpowie, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego zakopania w ziemi. Polecamy zamówić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie zespół wykwalifikowanych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się wytrzymałością lepszą niż z tworzywa. Dobry zbiornik pozwoli czerpać darmową wodę z deszczu i używać ją do nawadniania kwiatów podczas suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, takich jak czyszczenie podjaszdu lub samochodu. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.