Szamba betonowe Chęciny

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich wytwarzaniem, ale również dowożeniem, wykonywaniem wykopów pod komorę oraz instalacją. Mamy własną flotę, dlatego realizacja usług montażowych w odległym regionie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na nasze usługi, zwłaszcza gdy inwestor zamówi usługi kompletne, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie zatrudnienie sprawnej firmy, która upora się z pracami montażu zbiornika w krótkim czasie. Dlatego właśnie swoim odbiorcom proponujemy pełne usługi związane z wykopaniem szamba, ponieważ to oszczędność energii oraz pieniędzy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z nowego szamba, dlatego z przyjemnością doradzamy w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Chęciny

Producent szamb ceny Chęciny

Nasze ceny uzależnione są od wielkości zbiornika i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są trochę bardziej skomplikowane – dają opcję nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, szczególnie kiedy nie ma możliwości zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Warto pamiętać, że odprowadzanie ścieków na pole jest zagrożone karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który pozwoli na niezbyt częste opróżnianie przez firmę asenizacyjną, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy zawieźć zamówiony zbiornik na działkę klienta na każdą odległość. Większe trasy będą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i dowiedz się, jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gęsty beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie zanieczyszczają wód gruntowych. Ścieki to potencjalne duże zagrożenie toksykologiczne, dlatego funkcjonują ścisłe zasady ich montowania. Nasze szamba produkowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji zbiorników i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość swoich wyrobów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać właściwą pojemność zbiornika w zależności od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich produkuje.