Szamba betonowe Chmielnik

Zbiorniki na szambo to zasadnicza usługa naszej firmy. Trudnimy się ich wytwarzaniem, lecz również transportowaniem, robieniem dołów pod komorę oraz instalacją. Mamy swoją koparkę, dlatego realizacja prac montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na nasze wyroby, zwłaszcza gdy klient wybierze usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z usługami wykopania szamba w ekspresowym czasie. Dlatego też swoim odbiorcom polecamy pełne usługi związane z budową szamba, ponieważ to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Posiadamy w ofercie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik zaczyna się już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi odbiorcy byli w pełni usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego chętnie doradzamy w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba.

Szamba betonowe Chmielnik

Producent szamb ceny Chmielnik

Nasze ceny zależne są od wielkości szamba i jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość nie tak częstego wylewania szamba, ponieważ część nieczystości daje się oczyszczać i przesączać prosto do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie gdy nie ma sposobności zgodnego z prawem wybudowania zbiornika dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest zagrożone karą pieniężną. Należy więc wybrać taki typ szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Potrafimy dotransportować wybrany prefabrykat na działkę klienta na dowolną odległość. Większe odległości mogą jednak wiązać się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki typ szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najchętniej zamawiany rodzaj. Specjalny, gruby beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. Ścieki się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód gruntowych. Szambo to prawdopodobne duże zagrożenie biologiczne, toteż istnieją rygorystyczne zasady ich budowania. Nasze zbiorniki budowane są z betonu, który spełnia wymogi w kwestii ekologii, a przy okazji są trwałe i potrafią służyć wiele dziesiątek lat. Stosujemy innowacyjne technologie do budowy prefabrykatów i mamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem, który podpowie, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby domowników i uśrednionej objętości nieczystości, którą każdy z nich wytwarza.