Szamba betonowe Ćmielów

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Trudnimy się ich wytwarzaniem, ale także dowożeniem, robieniem wykopów pod komorę i instalacją. Posiadamy własną koparkę, toteż realizacja usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas drobnostka. Jako producent szamb zapewniamy gwarancję na swoje usługi, szczególnie gdy inwestor zamówi usługi kompleksowe, to jest szambo z koparką. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie znalezienie sprawnej ekipy, która upora się z usługami montażu zbiornika w krótkim tempie. Dlatego też swoim klientom proponujemy kompleksowe usługi związane z wykopaniem szamba, gdyż to zaoszczędzenie energii oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje nawet od 1000 zł. Chcemy, aby nasi odbiorcy byli stuprocentowo usatysfakcjonowani z nowego szamba, dlatego chętnie doradzamy w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba.

Szamba betonowe Ćmielów

Producent szamb ceny Ćmielów

Nasze ceny uzależnione są od wielkości szamba oraz jego typu. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej zaawansowane – dają możliwość rzadszego wylewania szamba, bo część nieczystości można oczyszczać i przesączać prosto do gruntu. Szamba jednokomorowe to tanie wyjście, szczególnie kiedy nie ma sposobności legalnego wkopania szamba dwukomorowego. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na pole jest karalne karą pieniężną. Trzeba zatem kupić taki rodzaj szamba, który umożliwi rzadkie wylewanie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz ekologiczny. Potrafimy zawieźć zamówiony prefabrykat na teren odbiorcy na każdą odległość. Dalsze trasy będą jednak wiązać się z większym kosztem usługi. Wspieramy w fachowym doradztwie – zadzwoń do nas i przekonaj się, jaki rodzaj zbiornika będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to obecnie najczęściej wybierany typ. Odpowiedni, wodoodporny beton sprawia, że szamba betonoweszczelne. przedostają się poza ściankę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Ścieki to potencjalne ogromne zagrożenie biologiczne, toteż funkcjonują rygorystyczne zasady ich montowania. Nasze zbiorniki produkowane są z betonu, który spełnia wymagania w kwestii ekologii, a przy tym są trwałe i mogą funkcjonować wiele dekad. Wykorzystujemy nowoczesne technologie do produkcji prefabrykatów i posiadamy specjalne zaświadczenia potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem, który podpowie, jak kupić odpowiednią pojemność zbiornika w zależności od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości nieczystości, jaką każdy z nich wytwarza.