Szamba betonowe Daleszyce

Zbiorniki na szambo to główna usługa naszej działalności. Zajmujemy się ich produkcją, ale również dowożeniem, robieniem wykopów pod szambo i instalacją. Posiadamy własną koparkę, toteż realizacja usług montażowych w dalekim rejonie to dla nas nie problem. Jako producent szamb dajemy gwarancję na swoje wyroby, zwłaszcza gdy inwestor wybierze prace kompletne, czyli szambo z koparką. Wiemy, jak istotne jest dla klienta znalezienie szybkiej ekipy, która upora się z pracami montażu szamba w krótkim czasie. Dlatego też naszym klientom polecamy pełne prace związane z budową zbiornika bezodpływowego, gdyż to zaoszczędzenie czasu oraz funduszy. Mamy w asortymencie tanie szamba jednokomorowe, ich cennik startuje już od 1000 zł. Pragniemy, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z wybudowanego zbiornika, więc z przyjemnością doradzamy w kwestii kupna odpowiedniej wielkości szamba.

Szamba betonowe Daleszyce

Producent szamb ceny Daleszyce

Nasze ceny zależne są od pojemności szamba oraz jego rodzaju. Szamba dwukomorowe są nieco bardziej skomplikowane – dają możliwość rzadszego opróżniania szamba, bo część nieczystości daje się filtrować i wylewać wprost do ziemi. Szamba jednokomorowe to tanie rozwiązanie, zwłaszcza gdy nie ma sposobności legalnego wkopania zbiornika dwukomorowego. Warto wiedzieć, że odprowadzanie ścieków na pole jest karalne grzywną. Trzeba zatem wybrać taki rodzaj szamba, który pozwoli na rzadkie opróżnianie przez firmę wywozową, ale w sposób legalny oraz przyjazny dla środowiska. Możemy dotransportować wybrany zbiornik na działkę odbiorcy na każdą odległość. Większe trasy mogą jednak łączyć się z wyższym kosztem pracy. Pomagamy w fachowym doradztwie – zatelefonuj do nas i przekonaj się, jaki rodzaj szamba będzie dla Ciebie najlepszy!

Zbiorniki betonowe na szambo - dlaczego warto?

Zbiornik betonowy na szambo to współcześnie najczęściej zamawiany rodzaj. Odpowiedni, gruby beton powoduje, że szamba betonoweszczelne. Nieczystości się poza komorę szamba i nie wpływają do wód podziemnych. Szambo to prawdopodobne duże zanieczyszczenie biologiczne, toteż funkcjonują ścisłe przepisy ich budowania. Nasze zbiorniki wykonywane są z betonu, który spełnia wymogi w sprawie ochrony środowiska, a przy tym są wytrzymałe i potrafią funkcjonować wiele dziesiątek lat. Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do budowy prefabrykatów i posiadamy odpowiednie certyfikaty potwierdzające jakość naszych produktów. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wybrać odpowiednią wielkość szamba zależnie od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jaką każdy z nich produkuje.