Szamba betonowe Jędrzejów

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę zbiorników, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do produkcji zbiorników stosujemy surowce od najlepszych producentów. Dbamy o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich solidna budowa to najważniejszy element świadczący o wysokiej klasie produktu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą przetrwać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny wydatek, do jakiego trzeba dołożyć również koszty opróżniania. Standardowo buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze pozwalającym na wylewanie nieczystości raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i wymagają częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Jędrzejów

Szambo betonowe Jędrzejów

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja atrakcyjnej ceny oraz wysokiej trwałości. Oferujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o wielu pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią wykonamy dla Ciebie również zbiorniki o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dostosowanych do wymagań Twojej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali wody. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że realizacja szamba to korzystna decyzja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem są szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z nieczystości i wylewać oczyszczoną wodę wprost do ziemi. Jeśli nie masz pewności, jakie szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie doradzi, jaki rodzaj szamba jest odpowiedni dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Oferujemy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w gruncie. Można zlecić u nas również szambo z koparką, to jest kompleksową usługę przygotowania dołu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów przyłączy szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które wyróżniają się wytrzymałością lepszą niż plastikowe. Dobry zbiornik pozwoli pozyskać za darmo wodę z deszczu i używać ją do podlewania roślin w czasie suszy. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac przydomowych, takich jak czyszczenie podjaszdu lub auta. Zachęcamy do sprawdzenia naszych produktów i konsultacji z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.