Szamba betonowe Kazimierza Wielka

Budowa domu to zaawansowane przedsięwzięcie, w którym istotne jest wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących wieloletnie korzystanie. Jako producent szamb realizujemy tworzenie szamb, które wypełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników stosujemy materiały od sprawdzonych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technik produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się mocne i nieprzeciekające. Ich solidna struktura to najważniejszy czynnik świadczący o jakości produktu. Beton to od dawna wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać nawet setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego należy dołożyć jeszcze cenę eksploatacji. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym wylewanie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą konstrukcję i wymagają częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Sprawdź naszą ofertę najtrwalszych szamb!

Szamba betonowe Kazimierza Wielka

Szambo betonowe Kazimierza Wielka

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz wysokiej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych pojemnościach. Najczęściej wybierane pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie także prefabrykaty o niezwykłych wielkościach, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej posesji oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pomagają dzięki drobnoustrojom oczyszczać cząstki stałe z szamba i wylewać czystą wodę prosto do gruntu. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z firmowym reprezentantem, który z przyjemnością podpowie, jaki rodzaj szamba będzie najlepszy dla potrzeb Twojej rodziny.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy prefabrykaty, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w ziemi. Można zlecić u nas również szambo z koparką, czyli pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Później zespół doświadczonych instalatorów zainstaluje szambo betonowe do odpływu i zakopie zbiornik. Proponujemy też zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli plastikowe. Taki zbiornik pomoże czerpać darmową wodę z opadów i używać ją do podlewania roślin w czasie upałów. Deszczówka doskonale nadaje się także do prac gospodarczych, na przykład mycie podjaszdu albo samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który doradzi, jaki zbiornik betonowy na szambo jest najlepszy dla Twoich potrzeb.