Szamba betonowe Końskie

Budowa domu to skomplikowane przedsięwzięcie, w którym niezbędne będzie stosowanie innowacyjnych rozwiązań gwarantujących długie użytkowanie. Jako producent szamb oferujemy produkcję zbiorników, które wypełniają niezbędne normy określone przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy materiały od najlepszych producentów. Troszczymy się o wykorzystanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe okazały się solidne i nieprzeciekające. Ich zwarta struktura to najważniejszy czynnik mówiący o wysokiej klasie wyrobu. Beton to od lat stosowany surowiec, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednokrotny koszt, do jakiego należy dołożyć jeszcze cenę opróżniania. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o wielkości umożliwiającym wylewanie szamba raz na miesiąc. Szamba jednokomorowe mają mniej skomplikowaną budowę i potrzebują częstszego opróżniania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej pojemności. Zobacz naszą propozycję najlepszych zbiorników!

Szamba betonowe Końskie

Szambo betonowe Końskie

Nasze zbiorniki betonowe to pewność najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Dostarczamy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z pewnością zrealizujemy dla was także prefabrykaty o niezwykłych pojemnościach, najlepiej dopasowanych do wymagań konkretnej działki oraz liczby domowników, którzy będą korzystali z wody. Zobacz nasz cennik i upewnij się, że budowa zbiornika to prawidłowa inwestycja. Najlepszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne pojemniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom oczyszczać części stałe z szamba i przepuszczać oczyszczoną wodę prosto do ziemi. Jeśli nie wiesz, które szambo betonowe wybrać, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który chętnie podpowie, jaki typ zbiornika jest najlepszy dla wymagań Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Wykonujemy szamba, które są gotowe do natychmiastowego wkopania w gruncie. Możesz zlecić u nas również szambo z koparką, to jest pełną usługę wykopania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa wykwalifikowanych monterów przyłączy szambo betonowe do odpływu i zasypie zbiornik. Polecamy też zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, które wyróżniają się długowiecznością lepszą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pomoże czerpać za darmo wodę z deszczu i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw w czasie suszy. Deszczówka świetnie nadaje się również do prac gospodarczych, na przykład mycie kostki lub samochodu. Zachęcamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z pracownikiem, który pomoże, który zbiornik betonowy na szambo będzie najlepszy dla Waszych potrzeb.