Szamba betonowe Koprzywnica

Budowa domu to skomplikowane wyzwanie, w którym niezbędne jest wykorzystanie nowoczesnych technologii gwarantujących bezawaryjne użytkowanie. Jako producent szamb zapewniamy budowę zbiorników, które spełniają niezbędne normy wymagane przepisami. Do budowy zbiorników wykorzystujemy produkty od sprawdzonych dostawców. Troszczymy się o stosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji, aby nasze szamba betonowe były mocne i nieprzeciekające. Ich zwarta budowa to najważniejszy czynnik mówiący o wytrzymałości wyrobu. Beton to od lat wykorzystywany materiał, dzięki któremu zbiorniki betonowe na szambo mogą wytrzymać aż setki lat! Szambo betonowe to jednorazowy wydatek, do którego należy doliczyć jeszcze cenę opróżniania. Zazwyczaj buduje się szamba dwukomorowe lub jednokomorowe o rozmiarze umożliwiającym opróżnianie ścieków raz w miesiącu. Szamba jednokomorowe mają prostszą budowę i potrzebują częstszego wylewania aniżeli dwukomorowe o takiej samej łącznej wielkości. Sprawdź naszą propozycję najtrwalszych zbiorników!

Szamba betonowe Koprzywnica

Szambo betonowe Koprzywnica

Nasze zbiorniki betonowe to gwarancja najlepszej ceny oraz najwyższej wodoszczelności. Produkujemy szamba betonowe oraz zbiorniki na deszczówkę o rozmaitych wielkościach. Dostępne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20m3 . Z chęcią zrealizujemy dla Ciebie również zbiorniki o niestandardowych wielkościach, specjalnie dopasowanych do wymagań konkretnej posesji oraz liczby mieszkańców, którzy będą używali kanalizacji. Przejrzyj nasz cennik i przekonaj się, że budowa szamba to korzystna inwestycja. Najkorzystniejszym rozwiązaniem będą szamba dwukomorowe. To pojemne zbiorniki z betonu, które pozwalają dzięki bakteriom filtrować części stałe z szamba i wylewać czystą wodę wprost do ziemi. Jeżeli nie masz pewności, które szambo betonowe zakupić, skonsultuj się z naszym przedstawicielem, który z przyjemnością podpowie, jaki typ szamba jest najlepszy dla potrzeb Twojej familii.

Zbiorniki na szambo

Dostarczamy szamba, które są gotowe do bezpośredniego wkopania w ziemi. Można zamówić u nas również szambo z koparką, czyli kompleksową usługę przygotowania wykopu pod szambo z montażem. Następnie ekipa doświadczonych monterów zainstaluje szambo betonowe do kanalizacji i zasypie zbiornik. Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, które cechują się długowiecznością wyższą aniżeli z tworzywa. Taki pojemnik pozwoli pozyskać darmową wodę z opadów i wykorzystywać ją do nawadniania warzyw podczas suszy. Woda doskonale nadaje się również do prac przydomowych, takich jak czyszczenie podjaszdu albo samochodu. Zapraszamy do sprawdzenia naszych realizacji i kontaktu z przedstawicielem, który pomoże, jaki zbiornik betonowy na szambo będzie odpowiedni dla Waszych potrzeb.